szkola

Finalistka z „Chemika”

Julita Bernacka, uczennica klasy II technikum analitycznego w Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu, udowodniła, że nie tylko jest świetnym chemikiem, ale nie są jej obce tematy związane z ochroną środowiska. Została finalistką XXXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Julita przygotowała pracę badawczą na następujący temat: „Oceń i wskaż, która dziedzina ochrony środowiska w miejscu Twego zamieszkania, wymaga pilnych działań oraz podaj praktyczny plan naprawczy, zmierzający do korzystnych zmian”.

Jest to ogromny sukces, tym bardziej, że z racji sytuacji spowodowanej pandemią nie przyznawano tytułów laureata. Opiekunem merytorycznym uczennicy jest mgr inż. Justyna Małetka.

Gratulujemy szerokiej wiedzy!