szkolaCOVID

Rozpoczęcie roku szkolnego w „Chemiku”

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II odbyło się uroczyście, chociaż w reżimie sanitarnym. Na placu przed budynkiem spotkali się pierwszoklasiści, którzy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Powitała ich dyrektor szkoły Grażyna Kadłubowska wraz z nauczycielami. Pozostałe klasy miały spotkania z wychowawcami o różnych godzinach,  aby uniknąć tłoku.

Jak co roku minutą ciszy uczczono pamięć ofiar II wojny światowej, a delegacja młodzieży udała się na miejscowy cmentarz złożyć wiązankę kwiatów.

Tegoroczny nowy rok szkolny wiąże się z nietypowymi wyzwaniami organizacyjnymi.  Wszyscy mają nadzieję, że powrót do szkoły przyniesie pozytywne efekty.

Fot. Andrzej Jaroniewski