szkolaCOVID

Karol Wojtyła- obrazy pikselem malowane- druga edycja

Już po raz drugi zwracamy się do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych w Inowrocławiu  z ideą uświetnienia obchodów Dnia Patrona Naszej Szkoły przypadających 16 października poprzez organizację konkursu grafiki komputerowej.  Pomysł opracowania cyfrowego wizerunku Jana Pawła II lub stworzenia wg własnej koncepcji z wykorzystaniem aplikacji do grafiki rastrowej lub wektorowej, spotkał się w ubiegłym roku z wielkim zainteresowaniem młodzieży z wielu szkół na terenie Inowrocławia. Zadaniem uczestnika konkursu jest wzorem zeszłorocznej edycji, nadesłanie obrazu (w postaci elektronicznej, o dowolnej rozdzielczości i analogowej) do dnia 9 października br. Jury konkursu, któremu będzie przewodniczyć Pani Dyrektor mgr Grażyna Kadłubowska wybierze i nagrodzi najlepsze prace. Chętni mogą zgłaszać swój akces u pomysłodawcy konkursu p. Elżbiety Harendy lub p. Tomasza Kamelskiego. Zapisy przyjmuje także pani Lubomira Borowiak w bibliotece szkolnej. W tym roku istnieje możliwość pracy w zespołach dwuosobowych. Liczymy na szeroki oddźwięk wśród uczniów naszej szkoły.

Tekst: E.H.