Zdalne

Chemik” na podium MPSWES

„Chemik” na podium Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie sezon 2019/2020. Drużyna Zespołu Szkół  Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu zajęła w rozgrywkach finałowych trzecie miejsce. Wyniki w poszczególnych meczach przedstawiały się następująco:

półfinał

ZSChE Inowrocław vs Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie ‒ przegrana 0:2 (train 10:16 , mirage 21:25 – po trzeciej dogrywce);

mecz o III miejsce

ZSChE Inowrocław vs ZSTiO Meritum w Siemianowicach Śląskich ‒  zwycięstwo 2:1 (train 8:16, nuke 16:1, mirage 16:8).

W finałach szkołę reprezentowali:

Jakub "Wirus" Ostrowicki klasa IV technikum w zawodzie technik teleinformatyk

Michał "muraw" Murawiak kl. IVA technikum w zawodzie technik informatyk
Mikołaj "CzeCza" Modrzyński kl. IVB technikum w zawodzie technik informatyk

Jakub „Zaniuhehe” Zaniewski kl. IIIB technikum w zawodzie technik informatyk
Adrian "Pietrek" Maciejewski kl. IIIB technikum w zawodzie technik informatyk

Kamil "Wilku" Wilczyk kl. IIA technikum w zawodzie technik teleinformatyk po gimnazjum.

Opiekunem brązowej drużyny jest nauczyciel zawodowych przedmiotów teleinformatycznych Andrzej Bubacz.

Gratulacje!