Zdalne

Uczniowie „Chemika” w olimpiadach

Mimo trwającej pandemii i nauczania zdalnego, uczniowie Zespołu Szkół Chemiczno- Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu osiągają sukcesy w olimpiadach o tematyce historycznej i wiedzy o społeczeństwie. Wszyscy pracują pod kierunkiem nauczycielki tych przedmiotów Anny Łaszkiewicz.

Agnieszka Gołdyn z klasy II technikum w zawodzie technik analityk zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Historycznej, natomiast Ilona Pawłowska i Marta Mucha z klasy III a LO do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Ilona Pawłowska zakwalifikowała się również do etapu okręgowego dwóch olimpiad z serii COPTIOSH – Olimpiady Wiedzy o III RP i Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym.

Czekamy jeszcze na wyniki dwóch olimpiad z serii COPTIOSH – Olimpiady Wiedzy Historycznej, w której brali udział Agnieszka Gołdyn (klasa II technikum w zawodzie technik analityk) i Dominik Stawarczyk (klasa II technikum w zawodzie technik elektronik), a Ilona Pawłowska i Marta Mucha w Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie.

Gratulacje!

Tekst: Anna Łaszkiewicz