Zdalne

Drużyna CSGO ZSChE Inowrocław 3BTI

Drużyna  Zespołu szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu rewelacyjnie wystartowała w Polskiej Lidze Klas E-sportowych. Już w fazie zasadniczej zapewniła sobie bezpośredni awans na finały offline odnosząc 14 zwycięstw na 14 meczów. Zespół od trzech lat odnosi sukcesy w e-sporcie m. in. w Mistrzostwach Polski Szkół (3 miejsce w finałach sezonu 2019/2020). Od momentu udziału w E-sportowej Lidze Miast reprezentuje nie tylko szkołę, ale i miasto Inowrocław. W finałach offline, które rozgrywały się na Tauron Arenie w Krakowie, gracze uplasowali się na 2. miejscu. W ubiegłym roku team został odświeżony, gdyż dołączyło 4 nowych zawodników. Od początku, tj. od 2018 r.,  gdy z inicjatywą utworzenia szkolnej drużyny wystąpił nauczyciel przedmiotów teleinformatycznych mgr inż. Andrzej Bubacz, gra kapitan Jakub "Wirus" Ostrowicki i Mikołaj "CzeCza" Modrzyński. Obecnie do składu dołączyli: "Zaniuhehe" Zaniewski, Adrian "Pietrek" Maciejewski, Kamil "W1lkuu" Wilczyk i Patryk "Loleek" Jendrzejczak.

Rozgrywki można śledzić na fanpage’u  https://www.facebook.com/plke.gg/

Powodzenia w finałach!