Zdalne

„Śnieżne kroki”

Aktywny Chemik – najlepsi spacerowicze w zawodach sportowych „Śnieżne kroki”

Zawody sportowe „Śnieżne kroki”, zostały zorganizowane w lutym przez nauczycieli wychowania fizycznego. Najlepszymi spacerowiczami zostali: I miejsce Agata Osińska, kl. I b LO, II miejsce Wiktoria Marnocha, kl. II a LO po gimnazjum, III miejsce Aleks Sokołowski kl. I b technikum informatyczne. Wuefiści przyznali również siedem wyróżnień. Otrzymali je: Nadia Nawrotek, Edyta Ziębicka, Klaudia Cesarz, Alicja Szczechowicz, Oliwia Mielcarek, Grzegorz Ochocki, Paweł Mikołajczak. W środę, 31 marca 2021 roku, laureaci przybyli do szkoły po odbiór nagród ufundowanych przez Radę Rodziców. Pani Dyrektor, Grażyna Kadłubowska pogratulowała nagrodzonym zwycięstwa oraz wręczyła dyplomy i karty upominkowe do Empiku. Reprezentujący nauczycieli wuefistów, pan Dawid Citkowicz podziękował za liczny udział w zawodach i życzył kolejnych sukcesów na niwie sportowej. Organizatorzy zawodów gratulują nagrodzonym, wyróżnionym i tym wszystkich uczniom, którzy wzięli udział w „Śnieżnych krokach”. Wuefiści apelują, aby nawykiem wśród uczniów stała się chęć poruszania i aktywnego spędzania czasu, bo tylko „ w zdrowym ciele zdrowy duch”.