Zdalne

Odebrali świadectwa w „Chemiku”

Dzisiaj, 30 kwietnia 2021 r. wręczono świadectwa ukończenia szkoły w Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu, dla którego organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Już drugi rok z rzędu, ze względu na nadzwyczajne środki ostrożności spowodowane pandemią, wydawanie świadectw odbyło się w małych grupach. Z rąk pani dyrektor szkoły Grażyny Kadłubowskiej absolwenci otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i dwadzieścia pięć listów pochwalnych dla rodziców. Za wyniki w nauce Rada Rodziców ufundowała dziewięć stypendiów. Absolwenci wyróżniający się na niwie naukowej, sportowej i społecznej otrzymali również nagrody książkowe. Dyrektor szkoły wręczyła certyfikaty, które przekazała Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska dla tegorocznych maturzystów. Brali oni udział w zajęciach w ramach unijnych projektów Powiatu Inowrocławskiego: „Twoja wiedza - Twoja przyszłość III” oraz „Zostań Omnibusem II”.

Absolwenci, którzy osiągnęli najwyższe średnie wyniki w nauce w całym cyklu kształcenia:

Technikum

1. Anna Graniczna kl. IV Technikum Analityczne                                    śr. 5,44

(stypendystka Prezesa Rady Ministrów, finalistka centralnego etapu XLV Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie w roku szkolnym 2018/19)

2. Weronika Wikarska  kl. IVb Technikum Informatyczne                         śr. 5,00

3. Wiktor Bachan kl. IVb Technikum Informatyczne                                  śr. 5,00

4. Paweł Barański kl. IVa Technikum Informatyczne                                 śr. 5,00

5. Małgorzata Wawrzyniak kl. IV Technikum Analityczne                         śr. 4,85

(laureatka II miejsca Wojewódzkiego konkursu pn. „Bezpieczeństwo ekologiczne gminy”)

6. Jakub Koczorowski kl. IVa Technikum Informatyczne                           śr. 4,82

7. Kajetan Bochat kl. IV Technikum Teleinformatyczne                             śr. 4,75

Liceum Ogólnokształcące

1. Ilona Pawłowska kl. IIIa                                                                          śr. 5,58

(dwukrotna stypendystka Prezesa Rady Ministrów reprezentowała szkołę w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Olimpiady Wiedzy o III RP i Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym)

2. Wiktoria Nitkowska kl. IIIa                                                                     śr. 5,11

3. Julia Stefańska kl. IIIa                                                                             śr. 4,89

4. Dominik Robakowski kl. IIIb                                                                  śr. 4,84

5. Katarzyna Jabłońska kl. IIIb                                                                    śr. 4,79

Sukcesami sportowymi mogą pochwalić się absolwenci:

- Miłosz  Świątkowski (kl. IIIb LO) i Mikołaj Prątnicki (kl. IV technikum w zawodzie  technik teleinformatyk) – zajęli V miejsce w finale wojewódzkim Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych w 2018/2019,

- Jakub Ostrowicki (kl. IV technikum w zawodzie technik teleinformatyk), Michał Murawiak (kl. IVa technikum w zawodzie technik informatyk) i Mikołaj Modrzyński (kl. IVb technikum w zawodzie technik informatyk)  - wywalczyli III m. w Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie sezon 2019/2020.

Dyrektor szkoły Grażyna Kadłubowska życzyła absolwentom, dla których ostatnie miesiące były szczególnie trudną lekcją i sprawdzianem – nie tylko z nabytej wiedzy, ale także odpowiedzialności,  realizacji pasji i planów w tych niespokojnych czasach.

Fot. Andrzej Jaroniewski