szkolaesport

Projekt Pożeracze smutków – rezultaty

Serdecznie dziękujemy młodzieży za udział w projekcie (E)-Pożeracze smutków, ogłoszonym jeszcze w marcu podczas edukacji zdalnej. W dniu 31 maja, ogłoszonym jako termin zamknięcia projektu spłynęło 11 prac następujących autorów: Kacper Kwintera (4 prace), Maksymilian Zembrzuski, Patrycja Giermata i Szymon Surdyk, Marta i Dominika Batkowska, Tomasz Roszuk (klasa 2aIg) Wiktor Hosa, Szymon Grabiński, Robert Jańczak (klasa 1aIp), Jarosław Rojanek, Sylwia Kozłowska i Wiktoria Łukomska (klasa 3aTI). Wykonaliście prace drogą elektroniczną, ale też dostarczyliście modele przestrzenne. Pracowaliście indywidualnie albo w zespołach. Stworzyliście fantastyczne wizje radosnego świata tak bardzo potrzebnego nam wszystkim w roku pandemii, gdzie zewsząd płyną smutki. Wasze formy walki ze smutkiem to film, strona WWW, infografika, grafika rastrowa. Cieszymy się, że mogliście zwrócić swoje prace będąc już w murach szkoły. Niech radość bijąca z Waszych prac udzieli się całej społeczności szkolnej.

Koordynatorki akcji: Danuta Pękała-Michalik, Elżbieta Harenda