szkolaesport

Niezwykły dzień w

W związku z przypadającym 1 czerwca Dniem Dziecka, społeczność naszej szkoły wzięła udział w fantastycznej akcji. Udowodniliśmy, że w naszej szkole "czujemy się jak w domu". Organizatorem przedsięwzięcia byli uczniowie klasy IIaLOg, ale włączyli się w nie zarówno młodzież jak i nauczyciele. Tego dnia społeczność „Chemika” przyszła do szkoły w "luźnym", wygodnym stroju. Warto wspomnieć, że dominowały dresy i adidasy, ale nie zabrakło także piżam i kapci. Wszyscy dobrze się bawili. Miło jest wracać do szkoły, w której można czuć się bezpiecznie, miło, po prostu dobrze. Klasą, która jako drużyna wyróżniła się i pokazała, że tworzy zgrany zespół była IbLO!

Tekst J. Małetka