szkolaesport

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu odbędzie się 1 września 2021r. według harmonogramu:
1. klasy pierwsze + delegacje klas II-IV o godz. 9.00 (teren przed budynkiem szkoły, w przypadku złych warunków atmosferycznych w sali gimnastycznej, później spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach).
2. klasy drugie i trzecie po szkole podstawowej o godz. 10.15 (spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach).
3. klasy trzecie i czwarte po gimnazjum o godz. 10.30 (spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach).
Przydziały sal i wejść do szkoły będą podane przez wychowawców. Wychowawcy poinformują również o terminie pierwszych zebrań z rodzicami.

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i dezynfekcji rąk według procedur umieszczonych na stronie szkoły.