szkolaesport

Karol Wojtyła- obrazy pikselem malowane

Karol Wojtyła- obrazy pikselem malowane- trzecia edycja

Już po raz trzeci zwracamy się do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych w Inowrocławiu  z ideą uświetnienia obchodów Dnia Patrona Naszej Szkoły przypadających 16 października poprzez organizację konkursu grafiki komputerowej.  Pomysł opracowania cyfrowego lub stworzenia wg własnej koncepcji wizerunku Jana Pawła II z wykorzystaniem aplikacji do grafiki rastrowej lub wektorowej, spotykał się dwa lata z rzędu z wielkim zainteresowaniem młodzieży z wielu szkół na terenie Inowrocławia. Zadaniem uczestnika konkursu jest wzorem nadesłanie obrazu (w postaci elektronicznej, o dowolnej rozdzielczości i analogowej) do dnia 8 października br. Jury konkursu, któremu będzie przewodniczyć Pani Dyrektor Dorota Gliwińska wybierze i nagrodzi najlepsze prace. Chętni mogą zgłaszać swój akces u pomysłodawcy konkursu p. Elżbiety Harendy lub p. Roberta Odważnego. Zapisy przyjmuje także pani Lubomira Borowiak w bibliotece szkolnej. W tym roku tak jak i w poprzednim, istnieje możliwość pracy w zespołach dwuosobowych. Liczymy na szeroki oddźwięk wśród uczniów naszej szkoły.

Tekst: E.H.