szkolaesport

NARODOWY DZIEŃ SPORTU W „CHEMIKU”

W  naszej szkole promujemy zdrowy i aktywny styl życia. Uczniowie wraz nauczycielami włączyli się w obchody Narodowego Dnia Sportu. Na Orliku, drużyny dziewcząt i chłopców oraz kibiców, przywitała Pani Dyrektor szkoły Dorota Gliwińska, która życzyła wszystkim pozytywnych wrażeń i emocji sportowych.Imprezę przygotowali, prowadzili oraz pełnili rolę sędziów nauczyciele wychowania fizycznego. Młodzież rywalizowała w meczach piłki nożnej i piłki siatkowej. Również nauczyciele wychowania fizycznego rozegrali z uczniami mecz piłki siatkowej. Zwycięskie drużyny oraz pozostałe, które wzięły udział w rozgrywkach, Pani Dyrektor uhonorowała dyplomami i pucharami. Był to dzień aktywnie spędzony na świeżym powietrzu, promujący sport i zachęcający do aktywnego trybu życia, pełnego dobrej kondycji i zdrowia.

Tekst: D. Citkowicz

(13.09. 2021 r.)