szkolaesport

Niepodległa do HYMNU !

Po raz kolejny włączyliśmy się do  projektu Niepodległa do hymnu! 10 listopada, na placu przed szkołą o godzinie 11.00, odbyły się uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości, podczas których wspólniezaśpiewaliśmy hymn. Pani dyrektor Dorota Gliwińskapodkreśliła, że okazując szacunek symbolom narodowym oddajemy cześć Ojczyźnie i bohaterom, którzy o nią walczyli.

Uczniowie klasy III w zawodzie technik teleinformatyk zaprezentowali okolicznościowe utwory poetyckie, a także  zainicjowali wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Zaśpiewajmy hymn również 11 listopada o godzinie 12.00, w każdym miejscu, gdzie jest to możliwe. Uczcijmy razem nasze Narodowe Święto Niepodległości.

Fot. Tomasz Olejniczak, Mateusz Dzikowski, Franciszek Kujawa