szkolaesport

„Bóbr” w Chemiku

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr doczekał się już XVI edycji. Zespół Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu przystąpił do tego prestiżowego konkursu po raz czwarty. Dnia 15 listopada o godzinie 1200 do zmagań online z zadaniami konkursowymi przystąpiło 19 uczestników z klas drugich, trzecich i czwartych  technikum informatycznego. Zmagania konkursowe obejmowały rozwiązanie zestawu 24 zadań logiczno-programistycznych. Organizatorem edycji szkolnej byli p. Elżbieta Harenda i p. Robert Odważny, nauczyciele przedmiotów zawodowych informatycznych. Patronat honorowy nad imprezą wzorem lat ubiegłych sprawuje Ministerstwo Cyfryzacji oraz  Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Tekst: E. Harenda, R. Odważny