szkola

Mikołajkowe spotkanie w MOPS

W dniu 19 grudnia, uczniowie klasy Ia LO o profilu pożarniczo-policyjnym wraz z wychowawczynią Beatą Szymańską-Nawrocką i pedagogiem szkolnym Danutą Pękałą-Michalik odwiedzili podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Inowrocławiu. Uczestnikami świątecznego spotkania byli mieszkańcy mieszkań chronionych i osoby ze Środowiskowego Domu Samopomocy.

Głównym celem wizyty było umilenie czasu podopiecznym. Wspólne śpiewanie kolęd wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Klasa poczęstowała zebranych słodkościami i owocami. Dla obu grup było to ciekawe doświadczenie.

Na koniec, pani kierownik działu usług opiekuńczych Izabela Dula-Wierzbicka podziękowała młodzieży za przybycie i zachęciła do dalszej współpracy.

Tekst i foto: B. Szymańska- Nawrocka