szkola

Wiedzą jak dbać o bezpieczeństwo!

21 grudnia 2018 r., w  Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu dla dzieci i młodzieży oraz pełnoletnich mieszkańców powiatu inowrocławskiego pod nazwą: „Zainstaluj czujkę w domu”.  Organizatorem konkursu był Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu przy współudziale Starosty Inowrocławskiego, a rywalizacja odbywała się w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej Państwowej Straży Pożarnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się wyjątkową popularnością, gdyż wpłynęło prawie 1300 odpowiedzi na pytania konkursowe .

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjne były uczennice klas mundurowych o profilu pożarniczym z naszej szkoły:

I miejsce zajęła Zuzanna Noga z klasy II LO,

II miejsce Anna Kunicka z klasy I b LO.

Dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe wręczyli laureatom Pani Starosta Inowrocławski mgr Wiesława Pawłowska oraz  gospodarz uroczystości Komendant Powiatowy PSP st. bryg. Andrzej Stachowicz.

Gratulacje!