szkolabanner

Wyróżniona przez Policję

W marcu odbywały się zajęcia prowadzone przez policjantki z KPP w Inowrocławiu z uczniami klasy mundurowej, które miały nauczyć młodzież zaprezentowania samego siebie podczas wystąpień publicznych.

Wszystko w kontekście profilaktyki społecznej, w której uczniowie biorą aktywnie udział. Przebieg warsztatów był przygotowany w formie zajęć praktycznych, dawki wiedzy teoretycznej, ale i ćwiczeń z kamerą. Po zajęciach, policjantki zaproponowały, by uczniowie napisali o swoich wrażeniach na temat tego, co dla nich okazało się przydatne. Wyróżniona została praca uczennicy I B LO Agaty Nalewajskiej, która opisała zagadnienie „Wystąpienia publiczne, a promocja klasy mundurowej swojej szkoły”. Agata, odebrała z rąk Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu asp. szt. Izabelli Drobnieckiej upominki w postaci torby sportowej, maskotki Polfin i elementów odblaskowych. Zostały one ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, które stawia na bezpieczeństwo również w zakresie propagowania działań profilaktycznych i prewencji na terenie całego powiatu inowrocławskiego.

Tekst: asp. szt. Izabella Drobniecka