szkolabanner

Festyn Solanki

Dnia 4 czerwca 2019 roku w Parku Solankowym Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień zorganizował festyn profilaktyczny pod hasłem: "Alkohol nie pasuje do mojej układanki". Celem imprezy realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej było promowanie konstruktywnych sposobów radzenia sobie z trudnościami wieku dojrzewania.

W festynie wzięła udział młodzież ze wszystkich szkół naszego miasta zarówno jako aktywni realizatorzy jak i uczestnicy. Wśród realizatorów nie zbrakło przedstawicieli naszej szkoły i tak swoje stanowiska wraz z uczniami prowadzili: Robotyka - Remigiusz Prątnicki, Doświadczenia chemiczne - Justyna Małetka i Turystyka - Karol Uszyński. Na scenie Muszli Koncertowej zaprezentowały się: grupa uczennic klas policyjnych w pokazie musztry oraz Weronika Filipiak i Ilona Pawłowska jako samodzielne wokalistki.

Przy sprzyjającej pogodzie czas spędzony na festynie nie uważamy za stracony.