szkola

Bezpieczeństwo Ekologiczne Gminy

13.06.2019 r. trzy uczennice z klas analitycznych brały udział w  wojewódzkim V Konkursie pn. "Bezpieczeństwo Ekologiczne Gminy" organizowanym przez Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Samorządowe Salutaris oraz Wyższa Szkołę Zarządzania Środowiskiem w Tucholi. Malgorzata Wawrzyniak zostala laureatką i zajęła II miejsce. Finalistkamki tego konkursu zostały Natalia Kaczyńska miejsce IV i Joanna Lewandowska miejsce V.

Dziewczyny otrzymały dyplomy i nagrody elektroniczne.  Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszy sukcesów. Celem konkursu był wzrost świadomości ekologicznej wśród młodzieży szkolnej.