szkolabanner

Statuetki dla finalistek Olimpiady

13 czerwca, w Auli Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się wręczenie dyplomów i pamiątkowych statuetek  przyznanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Marka Gralika laureatom i finalistom olimpiad.

W tym elitarnym gronie nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Na uroczystość zaproszono finalistki 45. Centralnej Olimpiady Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie: Joannę Lewandowską i Paulinę Siedlińską z klasy III oraz Annę Graniczną z klasy II. Wszystkie są uczennicami Technikum w zawodzie technik analityk. Do olimpiady przygotowywały się pod kierunkiem nauczycielki przedmiotów zawodowych mgr inż. Pauliny Hofman - Brzykcy.

Gratulacje!