szkolabanner

Pożegnanie wakacji na sportowo

Pożegnanie wakacji na sportowo na „Orliku”przy Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych w Inowrocławiu (dla dzieci z dzielnicy Mątwy)

Impreza zorganizowana dla dzieci z dzielnicy Mątew z inicjatywy Przewodniczącej Rady Osiedla Mątwy oraz dwóch Pań z Zarządu Osiedla, a także animatora sportu. Podczas imprezy dzieci brały udział w wielu konkurencjach sportowych. Było m. in. przeciąganie liny oraz na koniec mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją dzieci z Mątew a drużyną "Błękitni" Inowrocław. Na dzieciaków czekało wiele nagród rzeczowych, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, popcorn i wata cukrowa. W trakcie konkurencji przygrywała muzyka i dzieciaki mogły potańczyć z maskotkami imprezy. Na pożegnanie wakacji pogoda dopisała! Bardzo duża grupa dzieci, bo ponad 100 osób wraz z rodzicami, świetnie się bawiła. Było to bardzo udane pożegnanie kończących się wakacji 2019 r. i wszyscy jej uczestnicy wyszli bardzo zadowoleni.

Słowa podziękowania w imieniu dzieciaków, jak i zebranych rodziców oraz zaproszonych gości należą się organizatorom za przygotowanie całej imprezy sportowo - rekreacyjnej.

Tekst: Marek Wolski