szkola

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Promocja Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa w „Chemiku”

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji asp. szt. Izabella Drobniecka i asp. Justyna Piątkowska przeprowadziły zajęcia profilaktyczne z uczniami Zespołu Szkół Chemiczno – Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu. Podsumowały również metody promocji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dwie uczennice Marta Mucha i Beata Matuszak wraz z nauczycielem klas mundurowych Panem Henrykiem Domagałą, zaangażowali się w promowanie bezpieczeństwa w czasie tegorocznych wakacji. Z ich udziałem został przygotowany spot promujący Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

   

Policjanci wraz z nauczycielem edukacji policyjnej przygotowali materiał filmowy, który można obejrzeć wybierając link:

http://www.inowroclaw.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb9/informacje/wiadomosci/99751,Krajowa-Mapa-Zagrozen-Bezpieczenstwa-warto-znac-jej-dzialanie-SPOT-FILMOWY.html

Policjantki przekazały na ręce dziewcząt i ich nauczyciela listy gratulacyjne oraz upominki od Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu insp. Marcina Ratajczaka.
W części edukacyjnej asp. Justyna Piątkowska omówiła zagadnienie cyberprzemocy i wskazała jak można się przed nią bronić. Asp. szt. Izabella Drobniecka,  posługując się przykładami spraw prowadzonych na terenie powiatu, scharakteryzowała poszczególne przypadki.

W dobie powszechnej informatyzacji warto poznać zagrożenia w internecie, a przede wszystkim nauczyć się ich unikać. 

powrót

do góry

PWSZ Bezpieczna Szkoła MikroTik Academy CISCO Lokalna Akademia CISCO - IT Essentials Oferta edukacyjna
Stara strona