Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/renias/domains/zsp1ino.pl/public_html/new/config.php on line 37
 ZSP nr 1 w Inowrocławiu

Giełda podręcznikówDodaj ogłoszenie

Podręczniki do liceum i technikum

E-mail: omomom3@op.pl

Tel: 668646450

Podręczniki w bardzo dobrym stanie,dodatkowo w owijaczu samoprzylepnym.

Podręczniki do liceum i technikum

E-mail: omomom3@op.pl

Tel: 668646450

Podręczniki w bardzo dobrym stanie,dodatkowo w owijaczu samoprzylepnym.

Sprzedam

E-mail: cytrynka2901@wp.pl

Tel: 603800575

Sprzedam książki w bardzo dobrym stanie :)

Pracownia chemiczna Analiza jakościowa

E-mail: lonia1973@gmail.com

Tel: 692479345

Kupię Analiza jakościowa WSiP Szczęsny

Kupie ksiązki

E-mail: gieta0990@wp.pl

Tel: 663261824

Kupie ksiązki do klasy I Technikum

Kupię

E-mail: lonia1973@gmail.com

Tel: 692479345

Ponad słowami -podręcznik do języka polskiego dla klasy I cz. 1 i 2 Chmiel M. i in. Nowa Era Matematyka 1 - zakres rozszerzony Babiański W. i in. Nowa Era Poznać przeszłość. Wiek XX. Podręcznik do historii dla szkoły ponadgimnazjalnej – zakres podstawowy Roszak S. i in. Nowa Era Odkryć fizykę Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych – zakres podstawowy Braun M. i in. Nowa Era Informatyka to podstawa Gurbiel E. i in. WSiP Podstawy przedsiębiorczości Korba J. i in. Operon Spotkania z kulturą Podręcznik do wiedzy o kulturze dla liceum i technikum Bokiniec M. i in. Nowa Era Odkrywamy na nowo. Wiedza o społeczeństwie – zakres podstawowy Smutek Z. i in. Operon Oblicza geografii – zakres podstawowy Uliszak R. i in. Nowa Era Biologia na czasie Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych – zakres podstawowy Bonar E. i in. Nowa Era To jest chemia – zakres podstawowy Hassa R. i in. Nowa Era Edukacja dla bezpieczeństwa Goniewicz M. i in. Operon Technika laboratoryjna Pracownia chemiczna. Analiza jakościowa. Pracownia chemiczna. Analiza ilościowa. Modzelewski M. i in. Rosołowski Sz. Rubel S.

Electronics- Podręcznik do angielskiego zawodowego

E-mail: krzew010@wp.pl

Tel: 723257416

Sprzedam podręcznik do angielskiego zawodowego dla technika elektronika. Więcej szczegółów pod numerem telefonu. Kontakt: Piotrek