informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

Mini – Euro 2020

Mini – Euro 2020 o Puchar Starosty Inowrocławskiego  w kategorii  Oldboje na Orliku przy Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych w Inowrocławiu .

 

Na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu odbył się Turniej Piłki Nożnej  o Puchar Starosty Inowrocławskiego pod nazwą  Mini Euro - 2020. Udział w Turnieju wzięły  drużyny: Reprezentacja Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu -gospodarz, Reprezentacja Piekusia i Reprezentacja Pozkala. Rozgrywki przeprowadzono systemem każdy z każdym. Grano 2 x 15minut.  Mecze sędziował: Kazimierz Syrek  z Inowrocławia. Wyniki spotkań:  Piekuś – Pozkal 1-1, Reprezentacja Starostwa Powiatowego – Piekuś 2-2, Pozkal - Reprezentacja Starostwa Powiatowego  3-1.

Klasyfikacja końcowa: I miejsce – Pozkal, II miejsce – Piekut, III miejsce - Reprezentacja Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu.

 

   

  

  

  

  

W Turnieju wybrano najlepszego bramkarza, którym został Sławomir Dziedziuchowicz z Piekusia a najlepszym strzelcem Mariusz Pawłowski z Pozkala. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy nagrody rzeczowe. W uroczystości wręczania pucharów, medali, dyplomów i nagród indywidualnych za rozegrany Turniej udział wzięli: członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu Włodzimierz Figas i Beata Kowalska Naczelnik Wydziału Edukacji, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki. Mecze odbywały się w niemal tropikalnym upale, więc zawodnicy mieli do dyspozycji kurtynę wodną. Rozegrany  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Inowrocławskiego pod nazwą „Mini Euro - 2020 w kategorii Oldboje był bardzo udaną imprezą sportową. Wszyscy wyjechali bardzo zadowoleni i umówili się na kolejne zawody miesiącu sierpniu. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu.

Tekst : Rafał Wolski

powrót

do góry

BIP PWSZ Bezpieczna Szkoła CISCO Lokalna Akademia CISCO - IT Essentials Oferta edukacyjna
Stara strona