informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Uczniowie Zespołu Szkół Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu - Agnieszka Gołdyn ( klasa III technikum w zawodzie technik analityk) i Mateusz Lepczynski ( klasa III technikum w zawodzie technik teleinformatyk), zakwalifikowali się do etapu okręgowego XLVIII Olimpiady Historycznej. Na etapie szkolnym opracowali pracę badawczą na jeden z tematów przygotowanych przez Komitet Główny oraz uczestniczyli w egzaminie ustnym. Musieli wykazać się na nim znajomością historii na poziomie rozszerzonym oraz treści wybranych trzech lektur historycznych. Uczniami opiekuje się nauczycielka historii i wiedzy o społeczeństwie Anna Łaszkiewicz.

ŻYCZYMY POWODZENIA W TORUNIU !!!