informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

Uroczystość w WSP

5 maja wzięliśmy udział w "Święcie Konstytucji" Odpowiadając na zaproszenie rektora WSP dr Wiesława Juchacza, wysłuchaliśmy cennej lekcji o najważniejszym akcie prawnym w naszym kraju. Poznaliśmy historię uchwalenia Konstytucji 3 Maja w 1791 roku - pierwszej w Europie, a drugiej na świecie. Spotkanie uświetniły występy muzyczne artystów. Naszą szkołę reprezentowała niezwykle utalentowana wokalistka, uczennica klasy IB LO Roksana Błaszak, która wystąpiła w zespole z zaprzyjaźnionymi gitarzystami. Występ został niezwykle ciepło przyjęty i nagrodzony gromkimi brawami. Koordynatorką współpracy „Chemika” z WSP jest p. Justyna Małetka.