informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

100-lecie OSP Ciech Soda Polska

Klasa pożarnicza na 100-leciu OSP Ciech Soda Polska

6 maja, uczniowie klasy pożarniczej wraz z opiekunami mł.bryg. Ireneuszem Taraszką -  Zastępcą Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu oraz panią Justyną Małetką, wzięli udział w obchodach 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej przy Ciech Soda Polska. Wydarzenie rozpoczęto uroczystym apelem, podczas którego zasłużonym druhom wręczono odznaczenia. Na zakończenie odbył się uroczysty przemarsz z udziałem  młodzieży z liceum ogólnokształcącego o profilu pożarniczym. W dzień tak znaczącego jubileuszuwszystkim druhom i druhnom składano życzenia: tyle samo powrotów do jednostki, ile wyjazdów!