informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

Konkurs prawniczy na WSP

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, ale wśród społeczności "Chemika" mamy prawników!!! Agata Kozakiewicz wcieliła się dziś w rolę pani prokurator, a Zuzanna Bachora była panią mecenas. Oskarżonym w procesie był sam Andrzej Kmicic - bohater „Potopu" H. Sienkiewicza. Uczennice klasy IIb LO wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości w Inowrocławiu. W pierwszym etapie okazały się bezkonkurencyjne. W drugim etapie, czyli symulacji rozprawy sądowej dziewczyny poradziły sobie doskonale. Jury oceniło wystąpienie Zuzi i Agaty bardzo wysoko, tym samym zajęły one I i II miejsce.

Wśród zdobytych nagród znalazły się indeksy na dowolnie wybrany kierunek na WSP oraz zwolnienie z opłaty czesnego. Uczennice przygotowywała nauczycielka kryminologii i kryminalistyki Justyna Małetka.

(VI 2022 r.)