informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

Zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj, 24 czerwca 2022 roku odbyła się radosna uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pani Dyrektor Dorota Gliwińska powitała przybyłych gości: Pana Władysława Figasa Członka Zarządu Powiatu Inowrocławskiego, Pana Sławomira Koniczyńskiegostarszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Pana Adama Wnorowskiego starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Panie Patrycję Gancarz i Gabrielę Janiszewską  przedstawicielki Rady Rodziców. Dyrektor szkoły pogratulowała uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły.

W IV Liceum Ogólnokształcącym uczniów promowanych ze średnią 4,75 i więcej jest sześcioro:

Norbert Kościński (typowany do Stypendium Prezesa Rady Ministrów), Klaudia Ciechanowska, Antoni Gawarecki, Dobrosława Pawłowska, Natalia Walczak i Joanna Sopolińska.

W Technikum promowanych zostało dwudziestu sześciu uczniów ze średnią 4,75 i więcej:

Dawid Sobieska (typowany do Stypendium Prezesa Rady Ministrów z pionu Technikum po gimnazjum), Marcin Stube (typowany do Stypendium Prezesa Rady Ministrów z pionu Technikum po szkole podstawowej), Dawid Kubiak, Agnieszka Gołdyn, Mikołaj Bus, Natalia Pawlak,   Zuzanna Kołacka, Mateusz Lepczyński, Maksymilian Zembrzuski, Dominik Stawarczyk, Patrycja Giermata, Szymon Surdyk, Oliwier Ślebioda, Adrian Grześkowiak, Dawid Wojnarowski, Michał Giszter, Cezary Jarecki, Wojciech Kubiak, Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Kuś, Kamil Adolski, Krystian Świeboda, Maurycy Nowak, Oskar Grzegorczyk, Mateusz Broniszewski i Hubert Pietrzak. Rada Rodziców przyznała stypendia wszystkim, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz ufundowała nagrody książkowe dla najlepszych na niwie naukowej, sportowej i działalności społecznej. Kacper Schulz uzyskał tytuł Lidera Zawodu. Alan Arent, Antoni Gawarecki, Norbert Kościński i Eryk Lewandowski zajęli III miejsce w Mistrzostwach Województwa w Koszykówce 3x3. Zakończyła się Szkolna Liga E-Sportowa. Nagrody dla zwycięzców w tej lidze ufundowali sponsorzy – firmy Ekoserwis Marcin Łysiak, TP-LINK (Mercusys) oraz Emsky.

Na uroczystości odbyło się pożegnanie Pani Ewy Frankowskiej nauczycielki elektronicznych przedmiotów zawodowych, która zakończyła pracę w naszej szkole. Kwiatami wyrażono podziękowanie za lata współpracy.

Fot. Andrzej Jaroniewski