informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

„POŻEGNANIE LATA -2022”

DZIEŃ SPORTU NA „POŻEGNANIE LATA - 2022” DLA DZIECI  POD PATRONATEM STAROSTY  INOWROCŁAWSKIEGO

Na „Orliku” przy Zespole Szkół Chemiczno-Elektronicznych w Inowrocławiu odbył się Festyn Sportowy dla Dzieci Szkół Podstawowych na „Pożegnanie Lata - 2022” . Patronat sprawowała Starosta Inowrocławski Wiesława Pawłowska .Konkursów było bardzo dużo dzieci brały udział w wielu przygotowanych przez organizatorów konkurencjach sportowych  m.in.: rzut piłką do celu;  slalom z piłką na czas; bramka z punktami, rzut kółkami na pachołki; koło z punktami- Dart; rzut ringiem do celu na słupki, strzały do trzech różnych kół hula-hop a także w konkursie strzału z łuku . Natomiast na zakończenie odbył mecz w piłkę nożną : RodziceDzieci .Oprócz tego na  biorących udział w Festynie Sportowym  na „Pożegnanie Lata -2022” czekały dyplomy i wiele nagród rzeczowych, słodki poczęstunek ,  napoje, wata cukrowa  i kiełbaska z grilla. W trakcie trwania imprezy wszyscy biorący w niej udział mieli  do dyspozycji dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw, przygrywała muzyka ,pogoda dopisała i bardzo duża grupa dzieci wraz z rodzicami, świetnie się bawiła. Po zakończeniu wszystkich konkurencji sportowych wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Była to udana impreza na pożegnanie sezonu letniego -„Lato-2022” a jej uczestnicy wyszli uśmiechnięci i bardzo zadowoleni. Bardzo duże podziękowania w imieniu dzieciaków, jak i zebranych rodziców oraz zaproszonych gości należą się przede wszystkim organizatorom za profesjonalne przygotowanie całej imprezy sportowo – rekreacyjnej.

Tekst. Rafał Wolski