informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

LEKCJE Z ZUS W CHEMIKU

W połowie listopada, na lekcjach podstaw przedsiębiorczości oraz działalności gospodarczej, rozpoczął się cykl spotkań uczniów Zespołu Szkół Chemiczno – Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu z przedstawicielami ZUS w tym Inspektoratu ZUS w Inowrocławiu pn. „Lekcje z ZUS”. Uczniowie klas II, III oraz IV dzięki tym lekcjom dowiadują się wielu istotnych informacji związanych z ubezpieczeniami różnego typu.

Podczas ostatnich zajęć Panie: Jolanta Klóska oraz Joanna Wyciechowska z inowrocławskiego ZUS w bardzo interesujący oraz merytoryczny sposób przedstawiły tematykę ubezpieczeń, a także odpowiadały na każde pytanie młodzieży. Pomysłodawcą oraz koordynatorem współpracy edukacyjnej Chemika z ZUS jest Pani Aneta Szymańska – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości oraz przedmiotów zawodowych z zakresu podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej. Organem prowadzącym Zespół Szkół Chemiczno – Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu jest Powiat Inowrocławski.