informatyk-esportteleinfinforanalitelektrpolicpozarspr

MATURZYŚCI W WARSZAWIE

Po przerwie spowodowanejpandemią maturzyści z naszej szkoły , tak jak ich poprzednicy, mogli wybrać  się na wycieczkę do Warszawy. W programie – zamiast zamkniętego Stadionu Narodowego – było Muzeum Wojska Polskiego i tak jak zawsze Sejm RP. Uczniowie z klas: IV LO, IVAT g i IVbIg pod opieką nauczycielek : Anny Łaszkiewicz, Doroty Pogorzały, Magdaleny Głodek – Zemskiej i Beaty Mazur zobaczyli  bogatą kolekcję militariów i dzieł sztuki w Muzeum Wojska Polskiego, zwiedzili centrum stolicy i uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracowniczkę Kancelarii Sejmu. Dodatkowa atrakcją była zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Tekst Anna Łaszkiewicz